czwartek, 1 sierpnia 2013

Poznaj ich i się przekonaj kim są .!

Mówisz, że Harry to męska dziwka. Dlaczego? Bo często widywany jest z dziewczynami? I co z tego? Jest młody, niech się wyszaleje. Zobacz lepiej co Ty robisz, na pewno nie jesteś takim aniołkiem.
A teraz poznaj Harrego jakiego ja znam: delikatnego, kochającego, wrażliwego i zabawnego.
 KLIK
Harry i jego mama, Anne Cox.
 
KLIK
Harry na temat hejtów. Zobacz do czego doprowadzasz. Czym zawinił ten chłopak? Co takiego Ci zrobił?
 
KLIK
A to Harry za czasów szkolnych. To video zawsze mnie rozśmiesza, często przypomina różne sytuacje z klasy. On jest taki sam jak my wszyscy. Z tą różnicą, że jest sławny. To wszystko.
 Mówisz, że Niall jest brzydki i nie zasługuje na bycie w One Direction. A dla mnie od zawsze był tym "ulubionym". Jest idealny. Kocham jego oczy, jego śmiech, to jak śpiewa "Macarenę" i krzyczy "Potato". Do tego jest niesamowicie wyluzowany, jeśli poprosisz go żeby cię przytulił lub dał buziaka w policzek, napewno to zrobi. Dałabym wszystko, aby móc go spotkać i porozmawiać chociaż przez 5 minut.
Niall często pisze na tt, że jesteśmy najlepszymi fanami na świecie:
 KLIK 
A oto co dostaje w zamian:
 KLIK
Kiedyś dwie fanki spotkały Nialla i Liama, poprosiły o wspólne zdjęcie, ale... tylko z Liamem! Niallowi było bardzo przykro, miał łzy w oczach. Chciał grzecznie odejść, bo w końcu jak go NIE chcą na zdjęciu to nie będzie nikomu przeszkadzał... Jednak Liam zauważył jego łzy, przytrzymał go za kaptur i kazał zostać. Oto zdjęcie z tego wydarzenia:
 KLIK 
A teraz spójrz na to zdjęcie, spójrz na jego oczy:
 KLIK 
Hejtujesz Zayna, bo jest innej wiary. Wiele było sytuacji (np. w USA, gdy chłopcy przylecieli na lotnisko), że nawet paparazzi wyzwali mamę Zayna od k*rwy oraz powiedzieli, że jest "brudny": KLIK
Przez właśnie takie hejty Zayn już raz usunął twittera:
 KLIK
A teraz oberzyj ten filmik. Zayn w xFactorze mówił, że nie umie tańczyć, mimo to potrafi śmiać się własnych słabości. To jest Zayn jakiego ja znam i podziwiam:
 KLIK 
Posłuchaj też głosu Zayna acapella (nagranie z twitcama). On ma niesamowity talent, jednak Ty wciąż będziesz mówił, że One Direction są beznadziejni.
 KLIK 


Ostatnio wiele hejtów leci również na Liama. Teraz przybliżę Ci krótko jego historię.
Liam Payne, ten którego tak nienawidzisz, urodził się jako wcześniak. Od razu po urodzeniu trafił do inkubatora, lekarze musieli dawać mu 32 zastrzyki aby przeżył. Jego organy nie były do końca wykształcone, miał tylko jedną sprawną nerkę (dopiero pół roku temu druga nerka zareagowała na naświetlania czy jakoś tak, przepraszam, jeśli coś w tym momencie mylę, ale nie jestem lekarzem). Liam mógł umrzeć, rozumiesz to? W szkole również nie był lubiany, dzieci często się z niego naśmiały. Jego dzieciństwo nie było łatwe i kolorowe już od chwili narodzeń.
 
A teraz powiem Ci jaki jest Liam. Directioners często mówią, że "Bóg dał mu tylko jedną nerkę, aby zrobić miejsce dla jego ogromnego serca". Te słowa się prawdziwe. To właśnie Liam najczęście odpisuje fanom na tt, robi follow spree (potrafi follownąć kilkaset osób za jednym razem). Zawsze ma czas dla fanów, jest chyba najrozsądniejszy z One Direction (nie bez powodu jest nazywany Daddy Direction). Jednak Ty wciąż go nienawidzisz, mówisz, że jest brzydki bo... ściął włosy. On to zrobił dla żartu, przecież to tylko włosy, odrosną. Liam zawsze jest szczery, dla fanów zrobiłby wszystko. Taki właśnie jest Liam Payne, ten, który według Ciebie zasługuje na wszystko co najgorsze.
 


Nienawidzisz również Louisa. Według Ciebie wygląda jak gej, prawda? A więc proszę, oto Twój gej:
 KLIK
Poza tym Louis to jedna z najzabawniejszych osób jakie znam. Włącz jakiekolwiek Video Diary i zobacz co Lou wyprawia :) Każde nagranie widziałam z tysiąc razy, mimo to wciąż się śmieję, gdy widzę jak Louis siedzi z śmietnikiem na głowie, wspuje sobie sól do czapki, udaje supermana albo krzyczy jak opętany. Dzięki temu znowu widzę, że One Direction są tacy sami jak ja i czasem robią naprawdę głupie rzeczy. Louis często robi sobie również żarty z innych członków zespołu. Przykład? Zobacz jak zadzwonił do Zayna podczas twitcama i udawał fankę:
 KLIK
Louis zawsze mnie rozbawi i chociaż mnie nie zna to w pewien sposób mnie "pociesza". Jednak dla Ciebie wciąż będzie "chłoptasiem wyglądającym jak pedał", prawda?
 


Drogi hejterze, właśnie poznałeś One Direction takich jakich ja znam. Każdy z nich jest inny. Jednak Ty wciąż ich nienawidzisz.
Nie chcę, abyś był ich fanem. Chcę tylko abyś ich szanował, bo każdy człowiek, niezależnie od płci, koloru skóry, orientacji czy majątku zasługuje na to samo. Jak Ty byś się czuł na ich miejscu?
 
Aha, chcę jeszcze powiedzieć jedno: nigdy nie oceniaj nas, Directioners, powierzchownie. To, że słucham One Direction nie oznacza, że słucham TYLKO i WYŁĄCZNIE 1D. Tak się składa, że głównie słucham innej muzyki. Zdziwiony? Widzisz, ja nie ograniczam się do jednego gatunku. Moje serce jest otwarte i potrafi odnaleźć sens i siłę do życia w miemal każdym utworze. Poza tym nie każdy z nas jest tzw. pokemonem. Znam wiele normalnych Directioners, nie muszę daleko szukać. Wiele z nas potafi płakać w nocy przez Twoje hejty. Dla nas One Direction jest całym życiem, niektórym to właśnie oni uratowali życie. To oni sprawili, że na nadgarstakach zniknęły blizny, a wiele dziewczyn uwierzyło w to, że są piękne. Pomyśl o tym. Dla Ciebie prawdziwą muzyką może być metal, dla Directioners pop. Nie zmienisz tego. Ja szanuję to czego Ty słuchasz, Ty również uszanuj.
 
Z poważaniem,

Directionerka/Jenny ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz